Tvůrce těchto internetových stránek prohlašuje, že byly vytvořeny s ohledem na dnes dostupné metodiky zabývající se přístupností na webu (Best practices – Pravidla pro tvorbu přístupného webu – tato metodika vhodně kombinuje ostatní známé celky pravidel – Blind Friendly Web a WCAG 1.0). Uživatelům nejsou tedy záměrně kladeny žádné překážky, které by mohly prohlížení stránek znesnadnit. Pokud i přesto na takovouto překážku narazíte, kontaktujte nás a my se ji pokusíme odstranit.

Struktura informací na stránkách byla vytvořena podle specifikace W3C HTML 5 a vizuálně naformátována kaskádovými styly (CSS 3) – vzhled stránek a jejich funkčnost jsou podřízeny možnostem handicapovaných uživatelů. Dodržení výše zmíněných norem by mělo zajistit správné zobrazení obsahu stránek ve většině dnes používaných prohlížečů a na většině zobrazovacích zařízení.

Forma uveřejňovaných informací je v souladu s vyhláškou č. 64/2008 Sb., o formě uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti), a splňuje všechna pravidla uveřejněná v příloze této vyhlášky.

Mapa webu:

Upozornění: Stránky, jejichž názvy jsou umístěny v závorce typu {___ Název stránky___} slouží pro interní potřebu správce či některých uživatelů a pro běžné návštěvníky nemají obsahový význam.

Kontakt na správce obsahu:

e-mail: hajtmar<zavináč>gyza<tečka>cz