Vážení rodiče,
milí žáci,

podle zatím dostupných informací se od pondělí 10. května budou moci vrátit do školy v „rotačním režimu“ žáci nižšího stupně osmiletého gymnázia. Pokud nedojde ke změně ze strany Ministerstva zdravotnictví, bude výuka organizována tak, že v lichých týdnech bude probíhat prezenční výuka ve škole pro třídy G 1. A a G 2. A. V sudých týdnech bude probíhat prezenční výuka ve škole pro třídy G 3. A a G 4. A.  Aktuální rozvrh hodin na následující týden bude vždy včas zveřejněn v systému Škola Online v záložce „Ostatní moduly“ – „Úložiště dokumentů“ – „Data pro žáky a rodiče“ – „Výuka od 10.5.2021“.

Žáci, kteří nebudou v daném týdnu docházet do školy, se budou dále vzdělávat distančně.

Podrobnosti o organizaci výuky od 10. 5. 2021 najdete v přiloženém dokumentu. Zveřejněné informace vycházejí z aktuálně platných mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví. Pokud dojede ke změně některého mimořádného opatření, budeme Vás o následných změnách v organizaci výuky informovat.  

Podle mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví je pro osobní přítomnost žáků ve škole nutné se podrobit preventivnímu testu na přítomnost viru SARS-CoV-2. Více informací o testování lze nalézt na stránce https://koronavirus.edu.cz/testovani-ve-skolstvi a v přiložených dokumentech.

Přeji Vám všem pevné nervy a hlavně zdraví.
Martin Paclík, ředitel školy

Přiložené dokumenty