Dne 4. března se třída G2.A zúčastnila výukového programu s názvem „Náš soused je netopýr“, který byl zaměřen na život netopýrů a důvody jejich ohrožení.
Během programu jsme se dozvěděli mnoho zajímavých informací o těchto tajemných nočních živočiších. Program byl velmi interaktivní. Vyzkoušeli jsme si například, jaké to je „létat jako netopýr“. Velkým zážitkem byla také ukázka živých netopýrů – všichni měli dokonce možnost si netopýra opatrně pohladit.
Celý program byl nejen zábavný, ale také poučný. Dozvěděli jsme se, proč jsou netopýři pro přírodu důležití a jak jim mohou lidé pomáhat. Poznali jsme, že netopýři nejsou vůbec strašidelní, ale naopak velmi zajímaví a užiteční živočichové.

Tags: Akce, Osladilová, PR
