Vážení rodiče,
milí žáci,

na základě rozhodnutí vlády ČR dochází od pondělí 12. října 2020 k následujícím změnám v provozu naší školy.

Všechny třídy nižšího gymnázia budou pokračovat v „běžné“ výuce s osobní přítomností žáků ve škole. Při této výuce budou samozřejmě dodržována všechna obecně platná hygienická nařízení.

Všechny třídy vyššího gymnázia (čtyřleté i osmileté studium) přejdou na distanční výuku. Podrobnosti o podobě distanční výuky najdete v přiloženém souboru.

Žákům vzdělávaným distančně bude v době distanční výuky umožněn odběr stravy ve školní jídelně. Těmto žákům však budou obědy vydávány do jídlonosičů a žáci je budou konzumovat mimo prostor školní jídelny. Výdej obědů pro distančně vzdělávané žáky bude probíhat ve školní jídelně každý pracovní den v době od 11:30 do 12.30 hodin. Upozorňujeme všechny žáky a jejich rodiče, že všem žákům vyššího gymnázia budou obědy od 12. října 2020 hromadně odhlášeny. Žáci, kteří budou mít o odběr stravy zájem, si mohou obědy individuálně přihlásit prostřednictvím svého uživatelského účtu na stránkách www.strava.cz.

V tuto chvíli předpokládáme, že distanční výuka bude probíhat od 12. do 23. října. Protože v týdnu od  26. do 30. října budou prázdniny, předpokládáme pokračování běžné výuky opět od 2. listopadu 2020.

Martin Paclík, ředitel školy

Přiložené dokumenty