Informace pro rodiče

Zde budou zveřejňovány aktuální informace (od nejnovějších k nejstarším) pro rodiče studentů GYZA (termíny třídních schůzek, důležité studentské akce atd.). Dále zde budou zveřejňovány všeobecné informace, které mohou být občas užitečné.

Novinky

  • 26.8.2008 :
    Rodiče nových studentů by měli vědět, že se k informacím o prospěchu, chování a absenci mohou dostat prostřednictvím internetového školního informačního systému. Noví studenti obdrží přístupové údaje do informačního systému iSkola.cz od svých třídních učitelů, stávajícím studentům zůstávají přístupové údaje zachovány z minulého školního roku. Přístupové údaje do systému jsou plně k dispozici i rodičům, nicméně  nemohou být doručovány prostřednictvím studentů.  Můžete si je vyzvednout pouze osobně u třídního učitele.  Velmi všem rodičům doporučujeme, aby si v administraci svého účtu na iSkole zadali přesměrování e-mailu na svoji osobní e-mailovou adresu. Získáte tím možnost být průběžně každý den informováni o klasifikaci svých dětí a o dalších důležitých věcech (vzkazy od třídních učitelů a vedení školy atd.) Vše potřebné zprostředkovává informační systém iSkola.cz.
    Potíže s administrací svého ůčtu vám pomohou jistě vyřešit děti, popř. se obracejte přímo na správce systému p.  Hajtmara – hajtmar(zavinac)gyza(tecka)cz.

Doporučujeme následující odkazy: